en cs
Přijďte si k nám zatrénovat

Otestujte si ZDARMA jak Vám budeme vyhovovat, a poté se můžete rozhodnout, jestli to s námi zkusíte.
Platnost rezervace je 14 dní.

Mistr Alex Zubarjev

Alex Zubarjev

Mistr 3. danu školy Kung Fu Vietnamské linie "Wing Chun Kuen Phai", prezident Evropské asociace "Wing Chun Kuen Phai", předseda Regionální federace Zakarpatské "Wing Chun Kuen Phai" hlavní instruktor Mezinárodní federace tradičních bojových umění, generální zástupce školy "Wing Chun Kuen Phai" v Evropě.

Od 10 let se Alexander Zubarjev zabýval bojovým uměním a bojem zblízka. Ve 14 letech organizoval sportovní halu pro výcvik různých směrů, které se umísťovaly na prvním místě v krajských soutěžích.

Ve věku 18 let, byl povolán do armády. Chodil do školy Elite Special Purpose pluku prezidenta Ukrajiny. Sloužil jako instruktor v boji beze zbraně, cvičil vojáky a podílel se na demonstracích armády Ukrajiny.

Po vojenské službě se věnoval thajskému boxu. Zranil si koleno a loket. Touha obnovit zdraví Alexandra Zubarjeva zavedla k Igoru Tokanovi, v té době mistrovi 6. danu, žáku Velmistra 10. danu Igora Astasheva.

Od roku 2005, zahájil Alexandr Zubarjev cestu jako žák školy Kung Fu vietnamského směru "Wing Chun Kuen Phai". Jako pravý žák svého učitele, pilně trénoval, studoval filozofii školy, fyzická i psychická cvičení Fung fu, pochopil složitosti učení Východu, a zjistil nejen jak dosáhnout zdraví těla a harmonie duše, ale i jak toto umění učit.

V roce 2009, se Alexander Zubarjev přestěhoval do Prahy a začal vyučovat dovednosti Kung Fu školy Vietnamského směru "Wing Chun Kuen Phai".

V roce 2010, otevřela škola Kung Fu vietnamského směru "Wing Chun Kuen Phai" své centrum v Praze. Na slavnostní otevření školy byli pozváni: Velmistr 10. danu Igor Astashev, mistr 8. danu Igor Tokan, aktuální zástupci velvyslanectví Ukrajiny, zástupci velvyslanectví Ruské federace, zástupci vyšších odborných škol v České republice, různých organizací, zástupci médií, fotografové. Informace o činnosti pražské školy "Wing Chun Kuen Phai" se pravidelně publikují v novinách jako jsou "Prague Telegraph", "Ukrajinské noviny", a dalších publikacích.

Souběžně s otevřením školy byl zorganizován první seminář Kung Fu Vietnamského směru "Wing Chun Kuen Phai" v Praze, za účasti Velmistra 10. danu Igora Astasheva, mistra 8. danu Igora Tokana. Podle posouzení výsledků studentů Alexe Zubarjeva byly přiřazeny k jejich úrovni technické stupně.

Pravidelně dvakrát ročně se pod vedením mistra "Wing Chun Kuen Phai" konají certifikační (atestační) semináře.

Na radu Igora Astasheva odcestoval Alex Zubarjev v roce 2011 do Vietnamu za patriarchou a velmistrem Kung Fu vietnamského směru "Wing Chun Kuen Phai" Huynh Ngoc An.

Tento výlet mu pomohl ponořit se do světa asijské kultury a tradic, učit se zvyky východních mnichů, cítit ducha a atmosféru buddhistických chrámů, seznámit se se stoupenci školy "Wing Chun Kuen Phai" ve Vietnamu, vzdát hold popelu prvního patriarchy "Wing Chun Kuen Phai". Návštěva školy Patriarchů vietnamské linie dala Alexovi sílu rozvíjet se jako student i jako učitel školy "Wing Chun Kuen Phai".

V roce 2012 byli pozváni do Prahy patriarcha a velmistr Huynh Ngoc An, a velmistr 10. danu Igor Astashev. Pro pražské školy to byla velká čest. Tato událost vedla v Praze k setkání studentů z celé Evropy - Německa, Slovenska, Polska, Maďarska, Itálie a Francie.

V roce 2013 Alex Zubarjev otevřel Zakarpatskou regionální federaci "Wing Chun Kuen Phai" na Ukrajině a byl vybrán jeho její prezident. K dnešnímu dni má Federace více než 200 studentů, zahrnuje 7 měst Zakarpatí, a je aktivně zapojena do různých společenských aktivit.

Od roku 2014 popularizoval v Praze cvičení Kung Fu (čchi-kung, Zen meditace) do takové míry, že Alex Zubarjev začíná trénovat v halách, jako je "WorldClass", "Zdravý styl", "Ulicnik gym" a další. Praxe díky své jedinečnosti zaměřená obnovu zdraví, našla své místo v Praze, své publikum a nadále získává popularitu. Vděčných a zdravých lidí je stále víc a víc!

NOVINKY ZE ŠKOLY WING CHUN PRAHA

15.05. Alice Bílková, manažerka

K Čchi-Kungu jsem se dostala na doporučení, protože jsem se…

15.05. Julie, Deal specialist

I wanted to exercise and in the same time to learn a few…

15.05. Jakub Novák, manažer

Cvičení vietnamského stylu Kung-Fu „Wing Chunu Kuen Phai“…

SEO optimalizace